Novinka TOSHIBA SHORAI Edge Black & White!

Tešíme sa s vami z ďalšej vydarenej montáže multisplitového prevedenia TOSHIBA SHORAI Edge Black & White, so zabudovaným WiFi modulom! Zákazník si vybral prevedenie v bielej farbe, ktoré elegantne zapadlo do svetlého interiéru. Je len na vás, aký štýl si zvolíte: či nežnú a elegantnú bielu, alebo výraznejšiu matnú čiernu.

TOSHIBA SHORAI Edge je nie len štýlová, ale aj funkčná!

✨ Štýlový dizajn: Je to estetická krása, ktorá sa hodí do akéhokoľvek interiéru, podčiarkne váš vkus a prinesie do miestnosti šmrnc.

❄️ Silný výkon: S pokročilým chladicím systémom prináša rýchle a efektívne chladenie, aby ste si užili sviežosť aj počas najhorúcejších dní.

???? Eco-friendly: TOSHIBA SHORAI Edge Black & White je navrhnutá s ohľadom na životné prostredie, čo znamená, že vás bude obklopovala nielen príjemným chladom, ale aj čistým svedomím.

???? Tichý chod: S touto klimatizáciou sa rozlúčte s rušivými zvukmi ventilátorov. Takmer ju nie je počuť, čím vám poskytne dokonalý relax a pokoj.

???? Jednoduché ovládanie: Intuitívne ovládanie umožňuje jednoduché nastavenie teploty, rýchlosti vetra a ďalších funkcií podľa vašich preferencií.

Neviete si rady s výberom?

Vypracujeme Vám cenovú ponuku.

0903 723 700

Produkty len od renomovaných značiek