Servis

Predsezónny servis

Naša služba nekončí inštaláciou. Staráme sa o vašu klimatizáciu, tepelné čerpadlo alebo rekuperáciu aj po dokončení montáže. Pravidelne ich udržiavame a kontrolujeme, aby ste mali istotu optimálneho výkonu pred každou sezónou. Tento preventívny krok nám umožňuje odhaliť a vyriešiť potenciálne problémy ešte predtým, než príde horúce alebo chladné obdobie.

Porucha

V prípade poruchy nás kontaktujte na doleuvedenom tel. čísle alebo vyplňte servisný formulár.

Servisný formulár


Vyčistenie klimatizácie si môžete objednať na:

0902 187 818

kontrola@msdcompany.sk

Nikdy vás nenecháme samých! Stane sa, že klimatizácia sa pokazí a samozrejme v tom najväčšom teple. Naša spoločnosť je na trhu už 30 rokov, takže sa vám nestane že sa nedovoláte z dôvodu zrušenia spoločnosti. A navyše spolupracujeme len s overenými dodávateľmi a montuje len rokmi overené značky TOSHIBA a SAMSUNG na ktoré poskytuje 3 ročnú a viac ročnú záruku.

Keďže naše skúsenosti sú už viac ako 30 rokov, naši zákazníci určite potvrdia, že značky ako TOSHIBA a SAMSUNG majú k dispozícií náhradné diely aj dlho po skončení záruky, čo zabezpečuje dlhú životnosť a bezproblémový chod vášho klimatizačného systému

  

Potrebujete servis alebo pravidelnú údržbu (profylaktiku)?

Náš odborný personál vás bude obratom kontaktovať a dohodne termín servisu alebo údržby

Meno a priezvisko
Miesto inštalácie zariadenia
PSČ
Email
Telefón
keyboard_arrow_down
keyboard_arrow_down

Popis poruchy alebo požiadavka na pravidelnú údržbu

Pridať prílohu

Spracúvanie Vašich osobných údajov uvedených v kontaktnom formulári je oprávneným záujmom na účely riadneho vybavenia Vašej žiadosti. Viac informácií o ich spracovaní.

Neviete si rady s výberom?

Vypracujeme Vám cenovú ponuku.

0903 723 700

Produkty len od renomovaných značiek