Montáž rekuperácie od MSD Company

Sme 30 rokov na trhu
Najväčší distribútor značky HEATPEX v SR
Showroom Bratislava a Prešov
Servisný partner - záručný aj pozáručný servis
Možnosť nákupu na splátky
Reagujeme do 48 hodín

Ako prebieha výber a potom montáž rekuperácie?

Kde začať keď si chcem dať namontovať rekuperačnú jednotku a ako sa správne starať o zariadenie po samotnej montáži, aby mi dobre slúžilo? Poradíme vám krok po kroku:

Celý návrh začína dôkladnou obhliadkou, ktorá je ZADARMO!

Vykonávajú ju naši skúsení a zaškolení projektový manažéri, ktorí sa snažia zohladniť existujúci stav a zistiť vaše požiadavky a jedinečné charakteristiky vášho domu, kancelárií, alebo budovy, aby sme pochopili vaše individuálne potreby, možností riešenia a predstavy. Správny výber a návrh rekuperácie je dôležitým krokom pri zabezpečení efektívnej a energeticky úspornej budovy.

Inštalujeme rekuperačné jednotky po celom Slovensku

Naša spoločnosť sídli v Ivanke pri Dunaji a má zriadené pobočky v Prešove a Ružomberku. Montáž a servis rekuperačných jednotiek realizujeme vďaka našim pobočkám a sieti partnerov po celom Slovensku. Obhliadka je zdarma, preto neváhajte využiť túto možnosť získať kvalifikované poradenstvo a nezáväznú cenovú ponuku.

Správny návrh a výber zariadenia

Najlepší a najrýchlejší spôsob ako navrhnúť zariadenie je dať si navrhnúť rekuperačnú jednotku našimi odborníkmi, ktorí vypočítajú potrebný vzduchový výkon zariadenia, vyberú správny typ jednotky, určia trasy rozvodov vzduchu a pripravia presný a dobre premyslený návrh. Zameriavame sa na efektivitu, energetickú úspornosť a dlhodobú spoľahlivosť.

Pri výbere správnej rekuperačnej jednotky je nevyhnutné brať do úvahy nasledovné fakty:

  • Rekuperačné jednotky slúžia na úsporu energie pri vertaní a preto je dôležité si uvedomiť, že filtrujú, ohrievajú a chladia iba vzduch, ktorý prívádzajú. Ak by sme potrebovali chladiť, tak na komfortné chladenie je nutné použiť klimatizačné jednotky, ktoré treba správne skombinovať s rekuperáciou. Na tento fakt je dôležité včas upozorniť našich odborníkov.
  • Typ a výkon rekuperačnej jednotky je závislý od veľkosti vašej nehnutelnosti a počet osôb. Na základe týchto informácií náš odborník navrhne veľkosť jednotky a vyberie správne prevedenie. Najpoužívanejšie rekuperačné jednotky sú v centrálnom prevedení, ktoré môžu byť v nástennom, alebo podstronom prevedení s účinnosťou až 95%
  • Dôležitou súčasťou sú rozvody vzduchu z centrálnej rekuperačnej jednotky do jednotlivých miestností. Používame dlhodobo overený systém rozvodov ARIA CONNECT. Tento systém pre distribúciu vzduchu má najvyššiu triedu vzduchotesnosti ATC 1 (podľa štandardu EN 17192) a vďaka geniálnej a modulárnej technológií spájania jednotlivých častí potrubného systému OneClick® vyvinutú spoločnosťou HEATPEX je možné pripojiť všetky časti potrubného systému rýchlo a bez použitia akýchkoľvek nástrojov.
  • Rekuperačné jednotky pre rodinné domy sú zamerané na pohodlie, výbavu a komfort obyvateľov a preto je dôležité uvedomiť si aj výbavu zariadenia ako je čidlo CO2, Wifi ovládanie, pripojenie na nadradenú reguláciu atď...
  • Vďaka pochopeniu týchto rozdielov môžeme navrhnúť v rámci nezáväznej ponuky optimálnu rekuperačnú jednotku pre každý typ priestoru, čo zabezpečí pohodlnú a efektívnu prevádzku.

Financovanie nákupu rekuperácie

Ak uvažujete o kúpe rekuperácie môžete zvážiť rôzne možnosti financovania, ktoré vám umožnia dosiahnuť vaše ciele bez výrazného zaťaženia vášho rozpočtu, ktoré môžu byť prekážkou pri realizácií. Naša spoločnosť MSD Company spol. s r. o. ponúka našim zákazníkom rôzne možnosti financovania pre klimatizácie, tepelné čerpadlá, rekuperácie, fotovoltiky vrátane financovania aj ich kombinácií.

Možnosti financovania

 

Kvalitná montáž s viac ako 30 ročnými skúsenosťami

Kvalitnú montáž a predovšetkým spoľahlivý servis rekuperácií môže zabezpečiť len spoločnosť s bohatými skúsenosťami v oblasti vetrania, chladenia a vykurovania, pretože rekuperačná jednotka je komplexným zariadením.

S viac ako 30-ročnými skúsenosťami v oblasti vzduchotechniky, vetrania, chladenia a vykurovania sme vášim dôveryhodným partnerom pre montáž a servis rekuperačných jendotiek na najvyššej odbornostnej úrovni. Naši projektoví manažéri disponujú dlhodobými odbornými skúsenosťami, ktorí precízne riadia vaše projekty, a naši vyškolení montážnici s potrebnými certifikátmi a školeniami zaručujú, že vaše tepelné čerpadlo bude spoľahlivo a efektívne slúžiť po celé roky.

Referencie spokojných zákazníkov

Veľmi dobre vieme, že pri aj pri výbere rekuperačnej jednotky platí zásada referencie, referencie, referencie a treba si vyberať rekuperačnú jednotku u odborníka a spoľahlivého dlhodobého partnera. Na našej stránke venovanej referenciám pravidelne uverejňujeme nové referencie namontovaných rekuperácií.

Predsezónny servis

Naša služba nekončí inštaláciou. Staráme sa o vaše rekuperačné jednotky aj po dokončení montáže. Pravidelne ho udržiavame a kontrolujeme, aby ste mali istotu optimálneho výkonu a čistoty pred každou vykurovacou sezónou. Tento preventívny krok nám umožňuje odhaliť a vyriešiť potenciálne problémy ešte predtým, než príde chladné obdobie.

Chcem servis rekuperačnej jednotky

 

Katalóg rekuperačných jednotiek

Prehľadný katalóg rekuperačných jednotiek v našej ponuke nájdete na stránke katalóg rekuperačných jednotiek. Môžete využiť filtrovanie podľa rôznych parametrov. Samotný výber vhodnéj rekuperačnej jednotky pre Váš objekt avšak určite odporúčame skonzultovať s našimi odborníkmi, ktorí vám radi pripravia nezáväznú cenovú ponuku.

Neviete si rady s výberom?

Vypracujeme Vám cenovú ponuku.

0903 723 700

Produkty len od renomovaných značiek