Montáž klimatizácie od MSD Company

Sme 30 rokov na trhu
Najväčší distribútor značiek SAMSUNG a TOSHIBA v SR
Showroom Bratislava a Prešov
Servisný partner - záručný aj pozáručný servis
Možnosť nákupu na splátky
Reagujeme do 48 hodín

Ako by mal prebiehať výber klimatizácie a potom samotná montáž?

Kde začať keď si chcem dať namontovať klimatizáciu a ako starať o zariadenie po samotnej montáži, aby mi dobre slúžilo? Správny postup pri výbere klimatizácie môže prebiehať nasledovne:

1. Správny výber zariadenia by mal začínať konzultáciou a dôkladnou obhliadkou, ktorá je ZADARMO! 

Najlepší a najrýchlejší spôsob ako navrhnúť zariadenie je dať si navrhnúť klimatizáciu našimi odoborníkomi, ktorí sa snažia zistiť vaše požiadavky a jedinečné charakteristiky vášho domu, kancelárie, alebo budovy vypočítajú potrebný chladiaci, alebo vykurovací výkon a pripravia presný a dobre premyslený návrh klimatizačného zariadenia. Zameriavame sa na efektivitu, energetickú úspornosť a dlhodobú spoľahlivosť.

Máme veľmi veľa príkladom inštalácií, kde sme okrem klimatizácie nainštalovali aj fotovoltiku, rekuperačnú jednotku, alebo tepelné čerpadlo. Naše skúsenosti nám umožňujú ponúknuť vám komplexné riešenia.

Ak máte záujem, prosím, kontaktujte nás čo najskôr, aby sme mohli včas namontovať klimatizáciu pred prichádzajúcimi horúcimi dňami. Venujeme maximálnu pozornosť každému zákazníkovi, čo si vyžaduje veľké množstvo času, a preto je pre nás dôležité vedieť o Vašom záujme s dostačným časovým prestihom pred predpokladaným termínom montáže.

Niekoľko dôležitých informácií, ktoré si treba uvedomiť už pri samotnom zámere dať si namontovať klimatizáciu sú:

  • Pri návrhu klimatizácie je nevyhnutné zohľadniť, či bude slúžiť na chladenie rezidenčného priestoru, ako je rodinný dom alebo byt, alebo komerčného priestoru či technologickej miestnosti. Každá z týchto oblastí má svoje vlastné špecifické požiadavky na chladenie, a preto je dôležité venovať pozornosť týmto rozdielom.
  • Rezidenčné priestory sa často zameriavajú na pohodlie, výbavu klimatizácie a komfort obyvateľov a preto je dôležité zvoliť správne prevedenie klimatizácie so správnou výbavou ako je napríklad Wind Free, rôzne filtre a možnosti ovládania klimatizácie napr. pomocou WIFI, alebo nadradenou reguláciou KNX, LOXON atď...
  • Malé komerčné miestnosti ako sú malé kancelárie alebo obchody si vyžadujú iné prístupy k chladeniu. Často potrebujú klimatizácie určené pre náročné 24 hodinové prevádzky, klimatizácie s rôznymi možnosťami ovládania a nastavenia teploty, účinné a energeticky úsporné klimatizácie, aby minimalizovali náklady na prevádzku.
  • Technologické miestnosti, kde je prítomná elektronika a iné technologické zariadenia, si vyžadujú špeciálne riešenia na udržanie stabilnej teploty a vlhkosti, čo pomáha chrániť citlivé zariadenia pred poškodením.
  • Vďaka pochopeniu týchto rozdielov môžeme navrhnúť v rámci nezáväznej ponuky optimálnu klimatizáciu pre každý typ priestoru, čo zabezpečí, že klimatizácia bude plne vyhovieť konkrétnym potrebám a zabezpečí pohodlie a efektívne chladenie.

Vykurovanie - najhodnotnejšia funkcia klimatizačných zariadení

Vedeli ste, že tou najhodnotnejšou funkciou klimatizačných zariadení je vykurovanie? Klimatizácie sú vlastne tepelné čerpadlá vzduch - vzduch, čo znamená, že sú určené na chladenie aj na vykurovanie. S klimatizáciou môžeme efektívne vykurovať do -7°C vonkajšej teploty, a teda klimatizácia sa zvyčajne používa na vykurovanie ako doplnkový zdroj. Z tohto dôvodu sú klimatizácie vhodné ako doplnkový zdroj pre rodinné domy s neefektívnym vykurovaním, prípadne pre rekreačné chaty. Na trhu sú k dispozícii aj špeciálne klimatizácie, ktoré vykurujú do -25°C vonkajšej teploty, napríklad TOSHIBA Super Daiseikai alebo SAMSUNG HIGH EE.

Ako pomoc pri financovaní nákupu klimatizácie Vám ponúkame nasledovné možnosti:

Ak uvažujete o kúpe klimatizácie môžete zvážiť rôzne možnosti financovania, ktoré vám umožnia dosiahnuť vaše ciele bez výrazného zaťaženia vášho rozpočtu, ktoré môžu byť prekážkou pri realizácií. Naša spoločnosť MSD Company spol. s r. o. ponúka našim zákazníkom rôzne možnosti financovania pre klimatizácie, tepelné čerpadlá, rekuperácie, fotovoltiky vrátane financovania aj ich kombinácií.

Možnosti financovania

2. Inštalujeme klimatizácie po celom Slovensku

Po schválení cenovej ponuky a podpise zmluvy sa začína samotná inštalácia. Naša spoločnosť sídli v Ivanke pri Dunaji a má zriadené pobočky v Prešove a Ružomberku. Montáž a servis klimatizácií realizujeme vďaka našim pobočkám po celom Slovensku. Obhliadka je zdarma, preto neváhajte využiť túto možnosť získať kvalifikované poradenstvo a nezáväznú cenovú ponuku z blizkosti vašeho bydliska.

 

Naše vedomosti vychádzajú z 30 ročných skúseností a z nespočetného množstva inštalácií - sme odborníci.

S viac ako 30-ročnými skúsenosťami v oblasti chladenia sme vášim dôveryhodným partnerom pre montáž a servis klimatizácií do všetkých druhov prevádzok na najvyššej odbornostnej úrovni. Naši projektoví manažéri disponujú dlhodobými odbornými skúsenosťami, ktorí precízne riadia vaše projekty, a naši vyškolení montážnici s potrebnými certifikátmi a školeniami zaručujú, že vaše klimatizácie budú spoľahlivo a efektívne slúžiť po celé roky.

Predávame a montujeme zariadenia, ktorým naozaj rozumieme. Dôkazom toho je aj skutočnsť, že naša spoločnosť MSD Company s.r.o. je od roku 2015 najväčším predajcom klimatizácií TOSHIBA a taktiež aj najväčším predajcom klimatizácií SAMSUNG.

 

Referencie spokojných zákazníkov, ako dôkaz našich úspešných inštalácií

Veľmi dobre vieme, že pri klimatizáciách platí zásada referencie, referencie, referencie a treba si vyberať klimatizáciu u odborníka a spoľahlivého dlhodobého partnera. Na našej stránke venovanej referenciám pravidelne uverejňujeme nové referencie namontovaných klimatizácií, ako odôkaz, že inštalujeme veľký počet klimatizácií do rôznych prevádzok.

MSD Company referencie klimatizácie

Prehľadný e-shop klimatizačných jednotiek s cenami.

Nájdete aj na našej na stránke e-shop klimatizácií do domácnosti. Môžete si porovnať ceny a parametre, pozrieť rôzne typy klimatizácií, stiahnuť si katalógy a využiť prehľadné filtrovanie podľa rôznych parametrov. Samotný výber vhodnej klimatizácie pre Váš priestor avšak určite odporúčame skonzultovať s našimi odborníkmi, ktorí vám radi pripravia nezáväznú cenovú ponuku.

Katalóg klimatizácií do domácnosti

3. Môžete sa na nás spoľahnúť aj po montáži klimatizácie, pretože poskytujeme zvýšenú 3 ročnú záruku!

Po úspešnom spustení klimatizácie vstupuje do platnosti záruka. Štandardná záruka zo zákona trvá 2 roky, my však poskytujeme štadartnú záruku na klimatizácie TOSHIBA a SAMSUNG 3 roky. 

Už 30 rokov stojíme pri našich zákazníkoch aj v prípade poruchy. Spoľahlivý a rýchly servis klimatizácie môže zabezpečiť len spoločnosť s bohatými skúsenosťami v oblasti chladenia so skúsenými servisnými pracovníkmi.

4. Predsezónny servis

Naša služba nekončí inštaláciou. Staráme sa o vašu klimatizáciu aj po dokončení montáže. Pravidelne ju udržiavame a kontrolujeme, aby ste mali istotu optimálneho výkonu pred každou sezónou. Tento preventívny krok nám umožňuje odhaliť a vyriešiť potenciálne problémy ešte predtým, než príde horúce alebo chladné obdobie.

Chcem servis klimatizácie

Neviete si rady s výberom?

Vypracujeme Vám cenovú ponuku.

0903 723 700

Produkty len od renomovaných značiek