Montáž klimatizácie od MSD Company

Sme 30 rokov na trhu
Najväčší distribútor značiek SAMSUNG a TOSHIBA v SR
Showroom Bratislava a Prešov
Servisný partner - záručný aj pozáručný servis
Možnosť nákupu na splátky
Reagujeme do 48 hodín

Ako prebieha výber a potom samotná montáž klimatizácie?

Kde začať keď si chcem dať namontovať klimatizáciu a ako starať o zariadenie po samotnej montáži, aby mi dobre slúžilo? Poradíme vám krok po kroku:

Celý návrh začína dôkladnou obhliadkou, ktorá je zdarma

Vykonávajú ju naši skúsení a zaškolení projektový manažéri, ktorí sa snažia zistiť vaše požiadavky a jedinečné charakteristiky vášho domu, kancelárie, alebo budovy, aby sme pochopili vaše individuálne potreby a predstavy. Len odborník sa dokáže zorientovať v sortimente a zvážiť vaše požiadavky. 

Inštalujeme klimatizácie po celom Slovensku

Naša spoločnosť sídli v Ivanke pri Dunaji a má zriadené pobočky v Prešove a Ružomberku. Montáž a servis klimatizácií realizujeme vďaka našim pobočkám a sieti partnerov po celom Slovensku. Obhliadka je zdarma, preto neváhajte využiť túto možnosť získať kvalifikované poradenstvo a nezáväznú cenovú ponuku.

 

Správny návrh a výber zariadenia

Najlepší a najrýchlejší spôsob ako navrhnúť zariadenie je dať si navrhnúť klimatizáciu našimi odoborníkomi, ktorý vykonajú bezplatnú obhliadku, vypočítajú potrebný chladiaci, alebo vykurovací výkon a pripravia presný a dobre premyslený návrh klimatizačného zariadenia. Zameriavame sa na efektivitu, energetickú úspornosť a dlhodobú spoľahlivosť.

Pri výbere správnéj klimatizácie je nevyhnutné ale brať do úvahy nasledovné fakty: 

  • Pri návrhu klimatizácie je nevyhnutné zohľadniť, či bude slúžiť na chladenie rezidenčného priestoru, ako je rodinný dom alebo byt, alebo komerčného priestoru či technologickej miestnosti. Každá z týchto oblastí má svoje vlastné špecifické požiadavky na chladenie, a preto je dôležité venovať pozornosť týmto rozdielom.
  • Rezidenčné priestory sa často zameriavajú na pohodlie, výbavu klimatizácie a komfort obyvateľov a preto je dôležité zvoliť správne prevedenie klimatizácie so správnou výbavou ako je napríklad Wind Free, rôzne filtre a možnosti ovládania klimatizácie napr. pomocou WIFI, alebo nadradenou reguláciou KNX, LOXON atď...
  • Malé komerčné miestnosti ako sú malé kancelárie alebo obchody si vyžadujú rôzne prístupy k chladeniu. Často potrebujú klimatizácie určené pre 24 hodinové prevádzky, klimatizácie s rôznymi možnosťami ovládania a nastavenia teploty, účinné a energeticky úsporné klimatizácie, aby minimalizovali náklady na prevádzku.
  • Technologické miestnosti, kde je prítomná elektronika a iné technologické zariadenia, si vyžadujú špeciálne riešenia na udržanie stabilnej teploty a vlhkosti, čo pomáha chrániť citlivé zariadenia pred poškodením.
  • Vďaka pochopeniu týchto rozdielov môžeme navrhnúť v rámci nezáväznej ponuky optimálne klimatizačné riešenie pre každý typ priestoru, čo zabezpečí, že klimatizácia bude plne vyhovieť konkrétnym potrebám a zabezpečí pohodlie a efektívne chladenie.

Vykurovanie - najhodnotnejšia funkcia klimatizačných zariadení

Vedeli ste, že tou najhodnotnejšou funkciou klimatizačných zariadení je vykurovanie? Klimatizácie sú vlastne tepelné čerpadlá vzduch - vzduch, čo znamená, že sú určené na chladenie aj na vykurovanie. S klimatizáciou môžeme efektívne vykurovať do -7°C vonkajšej teploty, a teda klimatizácia sa zvyčajne používa na vykurovanie ako doplnkový zdroj. Z tohto dôvodu sú klimatizácie vhodné ako doplnkový zdroj pre rodinné domy s neefektívnym vykurovaním, prípadne pre rekreačné chaty. Na trhu sú k dispozícii aj špeciálne klimatizácie, ktoré vykurujú do -25°C vonkajšej teploty, napríklad TOSHIBA Super Daiseikai alebo SAMSUNG HIGH EE.

Kvalitná montáž s viac ako 30 ročnými skúsenosťami

S viac ako 30-ročnými skúsenosťami v oblasti chladenia sme vášim dôveryhodným partnerom pre montáž a servis klimatizácií do všetkých druhov prevádzok na najvyššej odbornostnej úrovni. Naši projektoví manažéri disponujú dlhodobými odbornými skúsenosťami, ktorí precízne riadia vaše projekty, a naši vyškolení montážnici s potrebnými certifikátmi a školeniami zaručujú, že vaše klimatizácie budú spoľahlivo a efektívne slúžiť po celé roky.

Predávame a montujeme zariadenia, ktorým naozaj rozumieme. Dôkazom toho je aj skutočnsť, že naša spoločnosť MSD Company s.r.o. je od roku 2015 najväčším predajcom klimatizácií TOSHIBA a taktiež aj najväčším predajcom klimatizácií SAMSUNG.

 

Financovanie nákupu klimatizácie

Ak uvažujete o kúpe klimatizácie môžete zvážiť rôzne možnosti financovania, ktoré vám umožnia dosiahnuť vaše ciele bez výrazného zaťaženia vášho rozpočtu, ktoré môžu byť prekážkou pri realizácií. Naša spoločnosť MSD Company spol. s r. o. ponúka našim zákazníkom rôzne možnosti financovania pre klimatizácie, tepelné čerpadlá, rekuperácie, fotovoltiky vrátane financovania aj ich kombinácií.

Možnosti financovania

 

Referencie spokojných zákazníkov

Veľmi dobre vieme, že pri klimatizáciách platí zásada referencie, referencie, referencie a treba si vyberať klimatizáciu u odborníka a spoľahlivého dlhodobého partnera. Na našej stránke venovanej referenciám pravidelne uverejňujeme nové referencie namontovaných klimatizácií.

MSD Company referencie klimatizácie

 

Predsezónny servis

Naša služba nekončí inštaláciou. Staráme sa o vašu klimatizáciu aj po dokončení montáže. Pravidelne ju udržiavame a kontrolujeme, aby ste mali istotu optimálneho výkonu pred každou sezónou. Tento preventívny krok nám umožňuje odhaliť a vyriešiť potenciálne problémy ešte predtým, než príde horúce alebo chladné obdobie.

Chcem servis klimatizácie

Katalóg klimatizácií

Prehľadný katalóg klimatizácií v našej ponuke nájdete na stránke katalóg klimatizácií do domácnosti. Môžete využiť filtrovanie podľa rôznych parametrov a zároveň si môžete jednotlivé klimatizácie navzájom porovnať. Samotný výber vhodnej klimatizácie pre Váš priestor avšak určite odporúčame skonzultovať s našimi odborníkmi, ktorí vám radi pripravia nezáväznú cenovú ponuku.

Katalóg klimatizácií do domácnosti

Neviete si rady s výberom?

Vypracujeme Vám cenovú ponuku.

0903 723 700

Produkty len od renomovaných značiek