Montáž tepelného čerpadla od MSD Company

Sme 30 rokov na trhu
Najväčší distribútor značiek SAMSUNG a TOSHIBA v SR
Showroom Bratislava a Prešov
Servisný partner - záručný aj pozáručný servis
Možnosť nákupu na splátky
Reagujeme do 48 hodín

Ako prebieha výber a potom montáž tepelného čerpadla?

Kde začať keď si chcem dať namontovať tepelné čerpadlo a ako sa starať o zariadenie po samotnej montáži, aby mi dobre slúžilo? Poradíme vám krok po kroku:

Celý návrh začína dôkladnou obhliadkou, ktorá je ZADARMO!

Vykonávajú ju naši skúsení a zaškolení projektový manažéri, ktorí sa snažia zohladniť existujúci stav a zistiť vaše požiadavky a jedinečné charakteristiky vášho domu, kancelárií, alebo budovy, aby sme pochopili vaše individuálne potreby, možností riešenia a predstavy. Správny výber tepelného čerpadla je dôležitým krokom pri zabezpečení efektívneho a energeticky úsporného vykurovania a chladenia v dome alebo komerčnej budove.

Inštalujeme tepelné čerpadlá po celom Slovensku

Naša spoločnosť sídli v Ivanke pri Dunaji a má zriadené pobočky v Prešove a Ružomberku. Montáž a servis tepelných čerpadiel realizujeme vďaka našim pobočkám a sieti partnerov po celom Slovensku. Obhliadka je zdarma, preto neváhajte využiť túto možnosť získať kvalifikované poradenstvo a nezáväznú cenovú ponuku.

 

Správny návrh a výber zariadenia

Najlepší a najrýchlejší spôsob ako navrhnúť zariadenie je dať si navrhnúť tepelné čerpadlo našimi odborníkmi, ktorí vypočítajú potrebný výkon zariadenia, vyberú správny typ zariadenia a pripravia presný a dobre premyslený návrh tepelného čerpadla. Zameriavame sa na efektivitu, energetickú úspornosť a dlhodobú spoľahlivosť.

Pri výbere správného tepelného čerpadla je nevyhnutné brať do úvahy nasledovné fakty: 

  • Typ a výkon tepelného čerpadla je závislý od možností vašej nehnutelnosti. Najpoužívanejšie tepelné čerpadlá sú vzduch - voda, pretože získavajú energiu z vonkajšieho vzduchu, ktorý je ZADARMO a je k dispozícií všade. Menej používané sú voda - voda a zem -voda.
  • Tepelné čerpadlo je vhodné kombinovať s podlahovým vykurovaním. Za istých okolností môže byť tepelné čerpadlo kombinované s radiátormi, ale takéto použitie vyžaduje schválenie od odborníka.
  • Samozrejmosťou je, ak je už tepelné čerpadlo k dispozícií, použiť ho aj na veľmi efektívny ohrev pre teplú úžitkovú vodu (ďalej len TÚV), alebo ohrev bazénu. 
  • Tepelné čerpadlo má ešte niečo navyše a to je CHLADENIE. Tepelné črpadlo už zo svojej konštrukčnej podstaty dokáže niečo, čo nedokáže žiadny iný zdroj tepla, a to chladiť. Samozrejme to vyžaduje adekvátny chladiaci systém. Často sú využívané nákladné chladené stropy, prípadne zaujímavou a lacnejšou možnosťou sú aj dodatočné klimatizačné jednotky tzv. fan - coily. Prípadne treba vhodne zvoliť výrobcu tepelného čerpadla, ako napr. SAMSUNG, ktorý ponúka tepelné čerpadlá EHS TDM s možnosťou priameho napojenia na lacné klimatizačné jednotky.

Financovanie nákupu tepelného čerpadla, pomocou štátnych podpôr "Zelená domácnostiam", alebo "Obnov dom".

Ak uvažujete o kúpe tepelného čerpadla, iste vás poteší informácia o dostupnej štátnej podpore s názvom "Zelená domácnosť" alebo "Obnov dom". Naša spoločnosť, MSD Company s.r.o., má relevantné certifikáty a od začiatku týchto programov sme úspešne pomohli našim zákazníkom získať finančnú podporu na nákup a inštaláciu tepelných čerpadiel zo štátnych zdrojov.

Poskytuje aj ďaľšie možnosti finacovania ako sú "Predaj na splátky", alebo "Bankový úver". Viac informácií nájdete na odkaze:

Možnosti financovania

Kvalitná montáž s viac ako 30 ročnými skúsenosťami

Kvalitnú montáž a predovšetkým spoľahlivý servis tepelného čerpadla môže zabezpečiť len spoločnosť s bohatými skúsenosťami v oblasti chladenia, pretože tepelné čerpadlo je predovšetkým zariadením s kompresorom a chladiacou látkou. 

S viac ako 30-ročnými skúsenosťami v oblasti chladenia sme vášim dôveryhodným partnerom pre montáž a servis tepelných čerpadiel na najvyššej odbornostnej úrovni. Naši projektoví manažéri disponujú dlhodobými odbornými skúsenosťami, ktorí precízne riadia vaše projekty, a naši vyškolení montážnici s potrebnými certifikátmi a školeniami zaručujú, že vaše tepelné čerpadlo bude spoľahlivo a efektívne slúžiť po celé roky.

 

Referencie spokojných zákazníkov

Veľmi dobre vieme, že pri tepelných čerpadlách platí zásada referencie, referencie, referencie a treba si vyberať tepelné čerpadlo u odborníka a spoľahlivého dlhodobého partnera. Na našej stránke venovanej referenciám pravidelne uverejňujeme nové referencie namontovaných tepelných čerpadiel.

MSD Company tepelné čerpadlá referencie

Predsezónny servis

Naša služba nekončí inštaláciou. Staráme sa o vaše tepelné čerpadlo aj po dokončení montáže. Pravidelne ho udržiavame a kontrolujeme, aby ste mali istotu optimálneho výkonu pred každou vykurovacou sezónou. Tento preventívny krok nám umožňuje odhaliť a vyriešiť potenciálne problémy ešte predtým, než príde chladné obdobie.

Chcem servis tepelného čerpadla

 

Katalóg tepelných čerpadiel

Prehľadný katalóg tepelných čerpadiel v našej ponuke nájdete na stránke katalóg tepelných čerpadiel. Môžete využiť filtrovanie podľa rôznych parametrov. Samotný výber vhodného tepelného čerpadla pre Váš objekt avšak určite odporúčame skonzultovať s našimi odborníkmi, ktorí vám radi pripravia nezáväznú cenovú ponuku.

Katalóg tepelných čerpadiel

Neviete si rady s výberom?

Vypracujeme Vám cenovú ponuku.

0903 723 700

Produkty len od renomovaných značiek