Vítame Vás na našom webe, kde sa radi podelíme o inšpirujúci príbeh úspešnej modernejizácie vykurovania v novšom rodinnom dome.

V tomto konkrétnom prípade sme mali tú česť pracovať na rodinnom dome, ktorý bol vybavený starším a veľmi nákladným elektrickým kotlom a elektrickým ohrievačom vody. Výzvou bolo nájsť spôsob, ako tieto energeticky náročné a finančne záťažné zariadenia nahradíme moderným, udržateľným a cenovo efektívnym riešením.

Svoje miesto tu našlo tepelné čerpadlo Samsung EHS 12 kW, jedno z najpokročilejších riešení na trhu. Okrem toho, že dokáže účinne využívať obnoviteľné zdroje energie, šetrí aj vašu peňaženku. Ale práve umiestnenie tohto zariadenia v tomto dome bolo základnou výzvou.

Naši odborníci sa pustili do precízneho plánovania, aby zabezpečili, že inštalácia tepelného čerpadla nebude mať žiaden negatívny vplyv na priestor chodby. Výsledkom bolo nezvratné zlepšenie pohodlia a efektívnosti vykurovania v dome bez kompromisov pri usporiadaní.

Ak hľadáte spoločnosť, ktorá vie spojiť výkonné technologické riešenia s pozornosťou k detailom a estetickými hľadiskami, MSD Company je tým pravým partnerom. Váš domov si zaslúži najlepšie a my sme tu, aby sme vám to umožnili!

Neviete si rady s výberom?

Vypracujeme Vám cenovú ponuku.

0903 723 700

Produkty len od renomovaných značiek