SAMSUNG Wind Free Pure 1.0 AR09AXKAAWKNEU

SAMSUNG Wind Free Pure 1.0 - miestnosť do 25 m²

Najvyšší model SAMSUNG WindFree™ PURE 1.0, s extra elektrostatickým filtrom PM1.0 a s funkciou Freeze Wash s názorným displejom, patrí medzi prémiové jednotky s jedinečným bezprievanovým režimom WindFree™. Jednotka navyše disponuje umelou inteligenciou (AI) a pomocou WIFI môžete vzdialene monitorovať a ovládať klimatizáciu jediným dotykom.

keyboard_arrow_down
Vnútorná jednotka: AR09AXKAAWKNEU
Vonkajšia jednotka: AR09AXKAAWKXEU

1523,70 €

 / s DPH

V cene nie je zahrnutá montáž
Na sklade u dodávateľa

Parametre

Účinnost chladenia SEER
7,9
Energetická trieda chladenia
Trieda A++
Chladivo
Chladivo R32
Hlučnosť vnútornej jednotky
19 dB
Hlučnosť vonkajšej jednotky
45 dB
Diaľkové ovládanie
Diaľkové
WI-FI
WiFi áno

Použitie / výbava

Filtrácia pomocou "PM 1.0 Filtra" plus technológia „Freeze Wash“

Filter "PM 1.0" účinne zachytáva ultra-jemné prachové častice do veľkosti 0,3μm a sterilizuje viac ako 99% baktérií pomocou elektrostatického odlučovača. Prach a baktérie sú nabíjané záporným nábojom a vďaka elektrostatickej sile sú následne zachytávané. Technológia „Freeze Wash“ zabezpečuje optimálny výkon vďaka pravidelnému čisteniu výmenníka. Zmrazí a následne vyplaví nečistoty a tak odstráni až 99,9% baktérií.

Wind-FreeTM chladenie

Režim rýchleho chladenia využíva najskôr najvyššiu možnú rýchlosť ventilátora a neskôr otážky zníži. Požadovaná teplota je tak dosiahnutá v čo najkratšom čase - ideálne riešenie pre okamžitú úľavu od vysokých vonkajších teplôt

WIFI ovládanie pomocou aplikáciou SmartThings

Teplota v miestnosti môže byť nastavená diaľkovo použitím aplikácie SmartThings1. Zapnutie alebo vypnutie, nastavenie režimu chladenia alebo vykurovania ako aj monitorovanie spotreby energie je na jeden dotyk. Bixby 2.0 Umelá Inteligencia (AI)2 analyzuje a predvída vaše potreby a návyky a tak nastaví najpríjemnejšie vnútorné prostredie.

AI Auto Comfort, ovládanie umelou inteligenciou

Umelá inteligencia (AI1) sleduje nastavenia užívateľa. Na základe získaných informácií a vonkajších podmienok automaticky nastaví vhodný režim - vrátane režimu rýchleho chladenia.

Neviete si rady s výberom?

Vypracujeme Vám cenovú ponuku.

0903 723 700

Produkty len od renomovaných značiek