SAMSUNG Wind Free™ Comfort AR09TXFCAWKNEU

SAMSUNG Wind Free™ Comfort - miestnosť do 25 m²

Základný model SAMSUNG WindFree™ COMFORT, patrí medzi prémiové jednotky s jedinečným bezprievanovým režimom WindFree, ktorý neovplyvňuje užívateľa studeným vzduchom. Jednotka navyše disponuje umelou inteligenciou (AI) a pomocou WIFI môžete vzdialene monitorovať a ovládať klimatizáciu jediným dotykom.

keyboard_arrow_down
Vnútorná jednotka: AR09TXFCAWKNEU
Vonkajšia jednotka: AR09TXFCAWKXEU

1114,20 €

 / s DPH

V cene nie je zahrnutá montáž
Na sklade u dodávateľa

Parametre

Účinnost chladenia SEER
6.7
Energetická trieda chladenia
Trieda A++
Chladivo
Chladivo R32
Hlučnosť vnútornej jednotky
19 - 37 dB
Hlučnosť vonkajšej jednotky
46 dB
Diaľkové ovládanie
Diaľkové
WI-FI
WiFi áno

Použitie / výbava

"Easy Filter Plus" filter"HD filter "

Základný "Eaasy plus" filter pokrýva celú plochu na saní vzduchu a vďaka vysokej hustote zachytáva jemný prach. "Easy Filter Plus" je umiestnený na vonkajšej hornej časti jednotky a vďaka tomu sa dá jednoducho zložiť

Wind-FreeTM chladenie

Wind-FreeTM chladenie efektívne udržuje príjemne chladné prostredie bez akéhokoľvek prievanu chladného vzduchu. Chladný vzduch je jemne rozptylovaný cez 23 000 mikrootvorov v prednom paneli nástennej jednotky

WIFI ovládanie pomocou aplikáciou SmartThings

Teplota v miestnosti môže byť nastavená diaľkovo použitím aplikácie SmartThings1. Zapnutie alebo vypnutie, nastavenie režimu chladenia alebo vykurovania ako aj monitorovanie spotreby energie je na jeden dotyk. Bixby 2.0 Umelá Inteligencia (AI)2 analyzuje a predvída vaše potreby a návyky a tak nastaví najpríjemnejšie vnútorné prostredie.

AI Auto Comfort, ovládanie umelou inteligenciou

Umelá inteligencia (AI1) sleduje nastavenia užívateľa. Na základe získaných informácií a vonkajších podmienok automaticky nastaví vhodný režim - vrátane režimu rýchleho chladenia.

Neviete si rady s výberom?

Vypracujeme Vám cenovú ponuku.

0903 723 700

Produkty len od renomovaných značiek