SAMSUNG Wind Free™ Comfort AR09TXFCAWKNEU SAMSUNG Wind Free™ Comfort AR09TXFCAWKNEU
SAMSUNG Wind Free™ Comfort AR09TXFCAWKNEU
SAMSUNG Wind Free™ Comfort AR09TXFCAWKNEU

SAMSUNG Wind Free™ Comfort - miestnosť do 25 m²

Základný model SAMSUNG WindFree™ COMFORT, patrí medzi prémiové jednotky s jedinečným bezprievanovým režimom WindFree, ktorý neovplyvňuje užívateľa studeným vzduchom. Jednotka je navyše vybavená umelou inteligenciou (AI) a pomocou WIFI môžete vzdialene monitorovať a ovládať klimatizáciu jediným dotykom.

keyboard_arrow_down
Vnútorná jednotka: AR09TXFCAWKNEU
Vonkajšia jednotka: AR09TXFCAWKXEU

1046,70 €

 / s DPH

1114,20 € / s DPH
V cene nie je zahrnutá montáž
Na sklade u dodávateľa

Parametre

Účinnost chladenia SEER
6.7
Energetická trieda chladenia
Trieda A++
Chladivo
Chladivo R32
Hlučnosť vnútornej jednotky
19 - 37 dB
Hlučnosť vonkajšej jednotky
46 dB
Diaľkové ovládanie
Diaľkové
WI-FI
WiFi áno

Použitie / výbava

Easy Plus filter

"Easy Plus" filter pokrýva celú plochu na saní vzduchu a vďaka vysokej hustote efektívne zachytáva jemný prach. Je umiestnený v hornej časti jednotky, čo umožňuje jednoduché zloženie a vyčistenie.

Wind-Free chladenie

Wind-Free™ chladenie efektívne udržuje príjemne chladné prostredie bez akéhokoľvek prievanu chladného vzduchu, a to prostredníctvom jemného rozptyľovania studeného vzduchu cez 23 000 mikrootvorov v prednom paneli nástennej jednotky.

WIFI ovládanie aplikáciou SmartThings

Zapnite, ovládajte a monitorujte klimatizáciu vo vašom dome diaľkovo jednoducho, prostredníctvom hlasového asistenta Amazon Alexa alebo jednoduchým kliknutím pomocou aplikácie SmartThings na jeden dotyk.

AI Auto Comfort, ovládanie umelou inteligenciou

Umelá inteligencia automaticky optimalizuje rôzne režimy prostredníctvom analýzy podmienok v miestnosti a prednastavených vzorov používania. Na základe preferovanej vnútornej teploty užívateľov a aktuálnej vonkajšej teploty jednotka automaticky prechádza do najvhodnejšieho režimu chladenia a vykurovania, aby udržala optimálne a pohodlné podmienky v miestnosti. To zahŕňa režimy WindFreeTM, rýchle chladenie a normálne chladenie a vykurovanie.

Neviete si rady s výberom?

Vypracujeme Vám cenovú ponuku.

0903 723 700

Produkty len od renomovaných značiek