SAMSUNG Wind Free™ Avant AR09TXEAAWKNEU

SAMSUNG Wind Free™ Avant - miestnosť do 25 m²

Stredný model SAMSUNG WindFree™ AVANT, s extra TRI CARE filtrom, patrí medzi prémiové jednotky s jedinečným bezprievanovým režimom WindFree™, ktorý neovplivňuje užívateľa studeným vzduchom. Jednotka navyše disponuje umelou inteligenciou (AI) a pomocou WIFI môžete vzdialene monitorovať a ovládať klimatizáciu jediným dotykom.

keyboard_arrow_down
Vnútorná jednotka: AR09TXEAAWKNEU
Vonkajšia jednotka: AR09TXEAAWKXEU

1289,70 €

 / s DPH

V cene nie je zahrnutá montáž
Na sklade u dodávateľa

Parametre

Účinnost chladenia SEER
7.9
Energetická trieda chladenia
Trieda A++
Chladivo
Chladivo R32
Hlučnosť vnútornej jednotky
16 - 38 dB
Hlučnosť vonkajšej jednotky
45 dB
Diaľkové ovládanie
Diaľkové
WI-FI
WiFi áno

Použitie / výbava

"Easy Filter Plus" filter a "Tri-care Filter"

Základný "Easy plus" filter pokrýva celú plochu na saní vzduchu a vďaka vysokej hustote zachytáva jemný prach. "Easy Filter Plus" je umiestnený na vonkajšej hornej časti jednotky a vďaka tomu sa dá jednoducho zložiť a "Tri care filter" zase čistí vzduch v troch vrstvách, za pomoci Zeolitovej vrstvy, katechínovej vrstvy a iónov striebra

Wind-FreeTM chladenie

Režim rýchleho chladenia využíva najskôr najvyššiu možnú rýchlosť ventilátora a neskôr otážky zníži. Požadovaná teplota je tak dosiahnutá v čo najkratšom čase - ideálne riešenie pre okamžitú úľavu od vysokých vonkajších teplôt

WIFI ovládanie pomocou aplikáciou SmartThings

Teplota v miestnosti môže byť nastavená diaľkovo použitím aplikácie SmartThings1. Zapnutie alebo vypnutie, nastavenie režimu chladenia alebo vykurovania ako aj monitorovanie spotreby energie je na jeden dotyk. Bixby 2.0 Umelá Inteligencia (AI)2 analyzuje a predvída vaše potreby a návyky a tak nastaví najpríjemnejšie vnútorné prostredie.

AI Auto Comfort, ovládanie umelou inteligenciou

Umelá inteligencia (AI1) sleduje nastavenia užívateľa. Na základe získaných informácií a vonkajších podmienok automaticky nastaví vhodný režim - vrátane režimu rýchleho chladenia.

Neviete si rady s výberom?

Vypracujeme Vám cenovú ponuku.

0903 723 700

Produkty len od renomovaných značiek