SAMSUNG Wind Free™ Avant AR09TXEAAWKNEU SAMSUNG Wind Free™ Avant AR09TXEAAWKNEU
SAMSUNG Wind Free™ Avant AR09TXEAAWKNEU
SAMSUNG Wind Free™ Avant AR09TXEAAWKNEU
SAMSUNG Wind Free™ Avant AR09TXEAAWKNEU

SAMSUNG Wind Free™ Avant - miestnosť do 25 m²

Vyššia trieda spomedzi modelov SAMSUNG WindFree™ AVANT, s dodatočným TRI CARE filtrom, patrí medzi prémiové jednotky s jedinečným bezprievanovým režimom WindFree™, ktorý neovplivňuje užívateľa studeným vzduchom. Jednotka je navyše vybavená umelou inteligenciou (AI) a pomocou WIFI môžete vzdialene monitorovať a ovládať klimatizáciu jediným dotykom.

keyboard_arrow_down
Vnútorná jednotka: AR09TXEAAWKNEU
Vonkajšia jednotka: AR09TXEAAWKXEU

1289,70 €

 / s DPH

V cene nie je zahrnutá montáž
Na sklade u dodávateľa

Parametre

Účinnost chladenia SEER
7.9
Energetická trieda chladenia
Trieda A++
Chladivo
Chladivo R32
Hlučnosť vnútornej jednotky
16 - 38 dB
Hlučnosť vonkajšej jednotky
45 dB
Diaľkové ovládanie
Diaľkové
WI-FI
WiFi áno

Použitie / výbava

Easy Plus filter a Tri-care filter

"Easy Plus" filter pokrýva celú plochu na saní vzduchu a vďaka vysokej hustote efektívne zachytáva jemný prach. Je umiestnený v hornej časti jednotky, čo umožňuje jednoduché zloženie a vyčistenie. "Tri care filter" zase čistí vzduch v troch vrstvách, za pomoci zeolitovej vrstvy, katechínovej vrstvy a iónov striebra a zachytáva jemný prach, vírusi, baktérié a alergény.

Wind-Free chladenie

Wind-Free™ chladenie efektívne udržuje príjemne chladné prostredie bez akéhokoľvek prievanu chladného vzduchu, a to prostredníctvom jemného rozptyľovania studeného vzduchu cez 23 000 mikrootvorov v prednom paneli nástennej jednotky.

WIFI ovládanie aplikáciou SmartThings

Zapnite, ovládajte a monitorujte klimatizáciu vo vašom dome diaľkovo jednoducho, prostredníctvom hlasového asistenta Amazon Alexa alebo jednoduchým kliknutím pomocou aplikácie SmartThings na jeden dotyk.

AI Auto Comfort, ovládanie umelou inteligenciou

Umelá inteligencia automaticky optimalizuje rôzne režimy prostredníctvom analýzy podmienok v miestnosti a prednastavených vzorov používania. Na základe preferovanej vnútornej teploty užívateľov a aktuálnej vonkajšej teploty jednotka automaticky prechádza do najvhodnejšieho režimu chladenia a vykurovania, aby udržala optimálne a pohodlné podmienky v miestnosti. To zahŕňa režimy WindFreeTM, rýchle chladenie a normálne chladenie a vykurovanie.

Neviete si rady s výberom?

Vypracujeme Vám cenovú ponuku.

0903 723 700

Produkty len od renomovaných značiek