Klimatizačné jednotky SHORAI Edge sú navrhnuté pre skutočné úspornú prevádzku a pritom prinášajú dokonalý komfort ako pri chladení, tak aj pri kúrení a to v energetickéj triede A+++. Jednotky sa hodia do každého interiéru vďaka svojím rovným líniám a matnému prevedeniu povrchu.

Neobmedzená čistota porovnateľná s použitím čističky vzduchu.

Nový model SHORAI Edge poteší hlavne alergikov a astmatikov, pretože tieto jednotky sú vybavené kvalitnou filtráciou proti pevným časticiam, pachom, peľom, vírusom a baktériám. Filtrácia prebieha v nasledovných štyroch stupňoch:

Stupeň č.1: Nasávaný vzduch prejde umývateľným prachovým filtrom, ktorý sa skladá zo špeciálnej jemnej sieťoviny a pokrýva celý povrch vnútornej jednotky. Filter vyčistí vzduch od všetkých hrubších nečistôt a prachových častíc.

Stupeň č.2: Filtračné pásiky tzv. IAQ filter + Aktívny karbón - katechínový filter. Prvý filtračný pásik "IAQ filter" neutralizuje vírusy a baktérie pomocou striebra, enzýmov a extraktu z Kimchi. Druhý filtračný pásik "Aktívny karbón - katechínový filter" obsahuje extrakt zo zeleného čaju a aktívne karbónové častice, ktoré neutralizujú nepríjemné pachy a majú antibaktriálne účinky.

Stupeň č.3: Nový Ultra Pure filter PM 2.5 neutralizuje až 99.9% vírusov vrátane COVID-19, vtáčej chrípky H5N1 a absorbuje dym, zápach a plesne. Navyše odstraňuje 94% hrubých nečistôt s priemerom menším ako 2,5µm a tak zabraňuje zhoršeniu chronických chorôb ako sú astma a bronchitída a iné problémy dýchaním

Stupeň č.4: Vysušenie výmenníka vnútornej jednotky po ukončení prevádzky chladenia tzv. "Samočistiaca funkcia" z dôvodu, aby sa na vlhkom výmenníku opäť neusádzal, prach, peľ, baktérie a vírusy.

 

Nový inovatívny spôsob vyfukovania chladného vzduchu pomocou funkcie "HADA CARE"

Inovativne produkty SHORAI Edge prichádzajú s novou technológiu s názvom „HADA CARE“, ktorá zlepšuje distribúciu chladného vzduchu v miestnosti a chráni užívateľa pred nepríjemných studeným vzduchom a pred dehydratáciou pokožky. Správnym nastavením lamely, jednotka vyfukuje chladný vzduch pod strop miestnosti, ktorý má dlhší dosah a jemne padá k podlahe a tým zabezpečí rovnomerné rozloženie teploty ako v horizontálnom, tak aj vo vertikálnom smere.

Absolútne si ticho

Spoločnosť Toshiba neustále pracuje na inováciách, aby splnila všetky požiadavky používateľov na luxusnú klimatizáciu, preto nové vonkajšie jednotky SHORAI Edge sú najtichšie jednotky na trhu spomedzi konkurencie. V snahe poskytnúť maximálny komfort a ticho znižuje jednotka SHORAI Edge hladinu hluku využívaním dvoch funkcií tichej prevádzky a to: funkcia QUIET je funkcia vnútornej jednotky a zaistí nerušený nočný pokoj znížením hlučnosti len na 19 dB a funkcia SILENT je funkcia vonkajšej jednotky a poteší vašich susedov znížením hlučnosti o 6 dB na 37dB. A to všetko jednoducho stlačením tlačidla!

Inovatívna invertorová technológia spoločnosti TOSHIBA

Namieste je otázka, či takto vybavená klimatizačná jednotka nebude mať veľkú spotrebu elektrickej energie? Práve naopak! Systém SHORAI Edge ponúka optimálny pomer spotrebovanej elektrickej energie a poskytnutého chladiaceho a vykurovacieho výkonu a potvrdzujú to triedy energetickej účinnosti A+++ až A++.

Čo je inovatívna invertorová technológia od spoločnosti TOSHIBA

Technológia "Inverter" reguluje otáčky kompresora presne podľa požiadaviek majitela. Keď potrebujeme chladiť (vykurovať), tak kompresor bude mať vysoké otáčky ale keď potrebujeme len udržiavať vychladenú (vykúrenú) miestnosť, tak otáčky kompresora klesnú na minimum. Len pri klimatizáciách TOSHIBA tieto otáčky môžu byť iba 10% z výkonu jednotky. Teda vďaka invertorovej technológii od spoločnosti TOSHIBA jednotky SHORAI Edge ponúkajú za všetkých okolností požadovaný chladiaci (vykurovací) výkon presne podľa požiadaviek pri najlepšej spotrebe jednotky.

MÔŽETE MAŤ INTELIGENTNÚ "SMART" KLIMATIZAČNÚ JEDNOTKU

A samozrejme ponúkame aj niečo navyše! S WIFI ovládaním a s aplikáciou TOSHIBA Home AC Control máte svoje pohodlie vo vlastných rukách! Jednoduché používanie na vašom smartfóne alebo tablete so systémom iOS alebo Android – doma aj na cestách.

Ďaľšie detaily o produktoch ako sú výkony jednotiek, typy a ceny sú na nasledovných odkazoch:
 

Správnym výberom klimatizačnej jednotky bude inštalácia aj vaša spokojnosť dokonalá, preto samozrejmosťou by mal byť návrh a konzultácia s našimi vyškolenými odborníkmi na nasledovných kontaktoch:

e-mail: msd@msdcompany.sk

Mobil: +421 903 718 008

Neviete si rady s výberom?

Vypracujeme Vám cenovú ponuku.

0903 723 700

Produkty len od renomovaných značiek