TOSHIBA predefinovala estetický dizajn ohromujúcim spojením klimatizácie HAORI s dizajnom miestnosti. Nová klimatizácia robí priestor viacej otvoreným, atraktívnym a príjemným. Kvalitná textilná tkanina pevne prilieha na prednú časť mriežky a vytvára tak dojem pokračovania miestnosti. Užívateľ si môže jednoduchým spôsobom vymeniť textilnú tkaninu podľa želania, aby farebne aj dizajnovo zladil klimatizačnú jednotkou s dizajnom interiéru. Vďaka lomenému dizajnu výfukovej lamely nie je vzhľad jednotky narušený ani v prípade, že jednotka je v prevádzke.

Jednotka je príjemnou súčasťou interiéru aj vďaka tenkému dizajnu a “naturálnemu” prevedeniu skeletu. Jedinečný dizajn klimatizačnej jednotky je vhodný pre inštalácie do menších bytov a rovnako sa hodí aj pre inštalácie klimatizačných jednotiek do otvorených priestorov rodinných domov.

Inovácia, efektivita, vysoká spoľahlivosť a úspora elektrickej energie sú hodnoty, ktoré sú srdcom všetkého, čo robí TOSHIBA. Klimatizácie HAORI dosahujú energetickú triedu A+++ pri chladení aj pri vykurovaní vďaka požitiu nového chladiva R32, ktoré je zároveň oveľa ekologickejšie.

Ultra tichý režim umožňuje znížiť hlučnosť vnútornej jednotky na menej ako 19 dB pre dobrý spánok.

Nový TOSHIBA Ultra Pure Filter zachytí 94% nečistôt. Vďaka tomu prispieva k zdravému životnému prostrediu a preto je klimatizačná jednotka vhodná aj pre alergikov.

Nové luxusné diaľkové ovládanie a intuitívne ovládanie klimatizácie HAORI cez WIFI zvyšuje komfort používania klimatizačnej jednotky nech ste kdekoľvek.

Super výbavu a všetky dôležité funkcie tejto klimatizácie si môžete pozrieť vo videu:

 

Ceny a detaily k tejto klimatizácie si môžete pozrieť tu:

Toshiba Haori

Neviete si rady s výberom?

Vypracujeme Vám cenovú ponuku.

0903 723 700

Produkty len od renomovaných značiek